czwartek, 3 października 2013

Eco-Vital poszukuje: Magazynier - operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń magazynowych
- prace magazynowe
- praca w charakterze kierowcy

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe - warunek konieczny
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- czynne prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość topografii Poznania
- wysoka kultura osobista, autoprezentacja, asertywność,
- otwartość
- gotowość do pracy w trybie zmianowym (ok. 2 noce w tyg.)

Oferujemy:
- pracę w dobrze rozwijającej się firmie
- umowe zlecenie
- wysokie wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą poniższego linku:

CV prosimy nazywać swoim imieniem i nazwiskiem, gdyż przyspieszy to znacznie proces rekrutacji.

0 komentarze:

Prześlij komentarz