poniedziałek, 30 września 2013

Eco-Vital poszukuje: Kierownik Magazynu

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- wdrażanie i optymalizacja systemów magazynowania
- kontrola czasu pracy
- dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy
- współpraca z innymi działami firmy
- prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz kontrola jej obiegu
- nadzór nad powierzonym sprzętem, kontrola przeglądów i terminów napraw

Wymagamy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym
- wiedzy z zakresu logistyki
- aktywności i zaangażowania w powierzone obowiązki, dobrej organizacji pracy, lojalności i skrupulatności
- umiejętności planowania i organizowania pracy zespołu
- samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- pracę od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą linku:

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesłanie z dodaniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002 r., z późn. zm.) "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia procesów rekrutacji."

0 komentarze:

Prześlij komentarz